Read Aż miłość nas uniesie by Courtney Cole Free Online


Ebook Aż miłość nas uniesie by Courtney Cole read! Book Title: Aż miłość nas uniesie
The author of the book: Courtney Cole
Language: English
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Format files: PDF
The size of the: 399 KB
Edition: Amber
Date of issue: May 31st 2016

Read full description of the books Aż miłość nas uniesie:

Tom 4 serii Beautifully Broken rozpoczętej Jeśli zostaniesz – bestsellerem z Top 5 „New York Timesa”

Niektóre wspomnienia wciąż żyją i wciąż ranią. Lecz odchodzą, gdy jesteś przy mnie.

Brand Killien, były komandos, zawsze był dobry. Dobry żołnierz, dobry przyjaciel, dobry człowiek... Ale nie zyskał niczego, oprócz goryczy i złamanego serca... Teraz wyleczył wojenne rany i zaczyna nowe życie. Nie będzie już w nim miejsca na dobroć, która przyniosła mu tyle bólu...
Lecz przeszłość upomina się o niego. Na jego rodzinę spada nieszczęście. Brand musi wrócić do domu, który od tragicznego zdarzenia sprzed wielu lat już nie był jego domem i o którym chciał zapomnieć.
I wtedy znów spotyka Norę – jedyny jasny promień z przeszłości. Nora wciąż go kocha, jak kiedyś w liceum. Jednak Brand panicznie się boi, że ta złota dziewczyna zobaczy go takim, jakim on sam siebie widzi. Lecz Nora nie jest tak doskonała, ani tak silna, jak mu się wydaje. Ma własne koszmary, które znikają tylko wtedy, gdy Brand trzyma ją w ramionach...

COURTNEY COLE to autorka bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”. Największą popularność przyniosła jej seria Beautifully Broken rozpoczęta wydaną samodzielnie powieścią Jeśli zostaniesz. To jeden z największych bestsellerów literatury obyczajowej dla młodych dorosłych. Książka zajęła 2 miejsce na liście Amazonu. Była przez 4 tygodnie w Top 5 e-booków „New York Timesa”. Renomowane amerykańskie wydawnictwo kupiło prawa do wydania drukowanego całej serii.

Read Ebooks by Courtney ColeRead information about the author

Ebook Aż miłość nas uniesie read Online! Courtney Cole is a New York Times and USA Today bestselling novelist who would eat mythology for breakfast if she could.

She has a degree in Business, but has since discovered that corporate America is not nearly as fun to live in as fictional worlds.

Courtney was born and raised in rural Kansas, but has since migrated south. She now lives in Florida and writes beneath palm trees.

Learn more about Courtney and her books at www.courtneycolewrites.com

Find her on Facebook at: https://www.facebook.com/#!/courtneyc...
Ebooks PDF EpubAdd a comment to Aż miłość nas uniesie
Read EBOOK Aż miłość nas uniesie by Courtney Cole Online free

Download Aż miłość nas uniesie PDF: a-mio-nas-uniesie.pdf Aż miłość nas uniesie PDF