Read Operace Akvitánie by Robert Ludlum Free Online


Ebook Operace Akvitánie by Robert Ludlum read! Book Title: Operace Akvitánie
The author of the book: Robert Ludlum
Language: English
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Format files: PDF
The size of the: 814 KB
Edition: Domino
Date of issue: 2003

Read full description of the books Operace Akvitánie:

Americký právník Joel Converse se v Ženevě nečekaně setkává se svým bývalým spolužákem, který po několika hodinách umírá u jeho nohou a předává mu strašlivý odkaz: „Generálové... Vrátili se... Akvitánie!“ Joel postupně zjišťuje, že Akvitánie představuje hrůzný symbol nové zničující síly, spiknutí bývalých vysokých důstojníků odhodlaných podrobit si civilizovaný svět. Jejich cílem je vyvolat globální chaos, pak se zjevit jako spasitelé seslaní z nebes a nastolit diktaturu policejně fašistického státu.
Z mírumilovného právníka se náhle stává štvanec, nejhledanější člověk planety, pronásledovaný po nejtemnějších koutech Evropy neviditelnými nepřáteli, s nimiž musí bojovat o holý život podle brutálních pravidel, na která by nejraději zapomněl. Současně se však musí vžít do role lovce, který jako jediný může postavit hráz nastupující vládě zla. Není nikdo, komu by mohl svěřit zdrcující tajemství, a jeho přežití závisí pouze na tom, zda se mu podaří zastavit konspiraci, která svými chapadly zasahuje do nejdůležitějších metropolí. Joel Converse ví, že vysvobodit svět ze smrtelného nebezpečí může pouze on a žena, kterou kdysi miloval a ztratil..

Read Ebooks by Robert LudlumRead information about the author

Ebook Operace Akvitánie read Online! Robert Ludlum was the author of twenty-seven novels, each one a New York Times bestseller. There are more than 210 million of his books in print, and they have been translated into thirty-two languages. He is the author of The Scarlatti Inheritance, The Chancellor Manuscript, and the Jason Bourne series--The Bourne Identity, The Bourne Supremacy, and The Bourne Ultimatum--among others. Mr. Ludlum passed away in March, 2001. Ludlum also published books under the pseudonyms Jonathan Ryder and Michael Shepherd.

Some of Ludlum's novels have been made into films and mini-series, including The Osterman Weekend, The Holcroft Covenant, The Apocalypse Watch, The Bourne Identity, The Bourne Supremacy and The Bourne Ultimatum. A non-Ludlum book supposedly inspired by his unused notes, Covert One: The Hades Factor, has also been made into a mini-series. The Bourne movies, starring Matt Damon in the title role, have been commercially and critically successful (The Bourne Ultimatum won three Academy Awards in 2008), although the story lines depart significantly from the source material.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Operace Akvitánie
Read EBOOK Operace Akvitánie by Robert Ludlum Online free

Download Operace Akvitánie PDF: operace-akvitnie.pdf Operace Akvitánie PDF