Read Nečekané setkání by Gail McHugh Free Online


Ebook Nečekané setkání by Gail McHugh read! Book Title: Nečekané setkání
The author of the book: Gail McHugh
Language: English
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Format files: PDF
The size of the: 9.77 MB
Edition: Ikar
Date of issue: 2015

Read full description of the books Nečekané setkání:

Emily je zranitelná jako nikdy dřív. Její mysl bojuje proti tomu, co její tělo ví už dávno… Vášnivě touží po Gavinovi. A ten se nezastaví před ničím, aby ji získal.
Krátce po skončení vysoké školy Emily Cooperové zemře matka a ona se ve snaze vyrovnat se s jejím odchodem odstěhuje do New Yorku, aby se pokusila o nový začátek. Velkou oporou je jí přítel Dillon Parker – milý, ohleduplný a ztělesňující vše, co si kdy u muže přála. Dillon, který ví, že bez Emily nedokáže žít, však skrývá tajemství.
Když se ale Emily v New Yorku setkává s Gavinem Blakem – bohatým a nechvalně proslulým floutkem, který je navíc okouzlující a nebezpečně přitažlivý, opět se jí život a city začnou vymykat z rukou. Emily se snaží popřít veškerou touhu, kterou ke Gavinovi cítí, ale on ji odmítá nechat tak snadno odejít. Sám se zotavuje z vlastní bolestné minulosti a nezastaví se před ničím, aby Emily získal. Jejich nečekané setkání donutí Emily přehodnotit dosavadní rozhodnutí a uvažovat o volbě, která může ohrozit stará přátelství, zlomit několik srdcí a navždy jí změnit život. Ale jak se má rozhodnout, když nemůže věřit ani vlastnímu srdci?

Read Ebooks by Gail McHughRead information about the author

Ebook Nečekané setkání read Online! A self-proclaimed chocoholic, married mother of three, and a lover of writing for as far back as she can remember, Gail McHugh is the author of two New York Times bestselling novels. The COLLIDE series (which includes COLLIDE and PULSE), was acquired by Atria Books on September 17th, 2013.

“The first of two sexy contemporary romances about a woman torn between her seemingly perfect boyfriend and a dark, mysterious stranger who will stop at nothing to have her.” - Publishers Weekly on COLLIDE, a Top 10 Romance pick!

Gail's next novel (also publishing through Atria Books), AMBER TO ASHES, is slated to release June 9th, 2015.

You can follow Gail on the below social media sites and email:
Facebook: https://www.facebook.com/AuthorGailMc...
Twitter: @Gail_McHugh
Amazon: amazon.com/author/gailmchugh
Email: author.gail.mchugh@gmail.com
And her blog at: www.authorgailmchugh.com

Ebooks PDF EpubAdd a comment to Nečekané setkání
Read EBOOK Nečekané setkání by Gail McHugh Online free

Download Nečekané setkání PDF: neekan-setkn.pdf Nečekané setkání PDF