Read Vzpomínky, co neuletí by Hana Andronikova Free Online


Ebook Vzpomínky, co neuletí by Hana Andronikova read! Book Title: Vzpomínky, co neuletí
The author of the book: Hana Andronikova
Language: English
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Format files: PDF
The size of the: 5.81 MB
Edition: Odeon
Date of issue: 2014

Read full description of the books Vzpomínky, co neuletí:

Vzpomínky, co neuletí představují první souborné vydání autorčiných povídek a drobných próz. Už v těchto textech Andronikova předznamenala témata, jimiž se zabývala v posledním románu Nebe nemá dno: zhoubná nemoc, těžký úraz a problematický návrat do běžného života, odchod blízkého člověka, překonávání složitých životních okamžiků. Ač mnohé texty nekončí happy endem, vůle žít působí jako magnet, k němuž hrdinové směřují…

Read Ebooks by Hana AndronikovaRead information about the author

Ebook Vzpomínky, co neuletí read Online! Hana Andronikova byla česká spisovatelka.

Vystudovala gymnázium ve Zlíně, pak Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obory angličtina a čeština. Po ukončení studia pracovala jako personální manažerka v zahraničních i českých firmách. V roce 1999 odešla z podnikatelské sféry a věnovala se literatuře.

Autorčin debut Zvuk slunečních hodin získal v roce 2001 Literární cenu Knižního klubu a v roce 2002 cenu Magnesia Litera v kategorii objev roku. V březnu 2008 plánovala vydat nový román s pracovním názvem Blues v nakladatelství Odeon. Nakonec v roce 2010 vydala knihu Nebe nemá dno a v roce 2011 za tuto knihu obdržela Cenu čtenářů Magnesia Litera 2011.

Napsala divadelní hry Tanec přes plot (2008, spolu s Janou Svobodovou), Pakosti a drabanti (2010) a Šašci, špioni a prezidenti (2010).

Dne 20. prosince 2011 podlehla rakovině.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Vzpomínky, co neuletí
Read EBOOK Vzpomínky, co neuletí by Hana Andronikova Online free

Download Vzpomínky, co neuletí PDF: vzpomnky-co-neulet.pdf Vzpomínky, co neuletí PDF